Printvriendelijke versie v/d pagina

Wie is wie?

Guy Driesen  

 

Guy Driesen

verzekeringen KMO, zelfstandigen & particulieren | kredieten

guy@driesen-huysmans.be

014 55 22 81

 

Paul Huysmans  

Paul Huysmans

verzekeringen KMO, zelfstandigen & particulieren | schade

paul@driesen-huysmans.be

014 21 21 31

Annelies Driesen  

Annelies Driesen

pensioenopbouw zelfstandigen| sparen & beleggen

annelies@driesen-huysmans.be

014 55 22 81 - 014 21 21 31

Simonne Dom  

Simonne Dom

verzekeringen particulieren

simonne@driesen-huysmans.be

014 21 21 31

Patrick Driesen  

Patrick Driesen

verzekeringen zelfstandigen & particulieren | schade

patrick@driesen-huysmans.be

014 55 22 81

Monique Van Bellinghen  

Monique Van Bellinghen

dossierbeheer | boekhouding

monique@driesen-huysmans.be

014 21 21 31

An Geysen  

An Geysen

bankdiensten | loket

an@driesen-huysmans.be

014 55 22 81